NowościZapraszamy do zapisów na intensywne miesięczne kursy języka polskiego. Ucz się w szkole lub online – obie opcje są dostępne.

665 669 663

accent@polishforforeigners.com

 

Zapraszamy do zapisów na 2-tygodniowe kursy języka polskiego dla dzieci i dorosłych. Lekcje odbywają się od poniedziałku do piątku w naszej szkole (ul. Kącik 6, Kraków).
Szczegóły pod adresem:
https://polskidlaobcokrajowcow.com/kursy-wakacyjne/

665 669 663
accent@polishforforeigners.com


Zapraszamy do zapisów na trymestralne kursy języka polskiego już od 12/13.06.2024! Ucz się polskiego w szkole lub online – obie opcje są dostępne.
Wszystkich informacji udzielamy pod adresem accent@polishforforeigners.com

665 669 663

accent@polishforforeigners.com


Jak jedna mała litera może zmienić brzmienie całego słowa, a nawet jego znaczenie? Która litera w polskim alfabecie pełni rolę „ь” – „znaku miękkiego” w cyrylicy? Dlaczego wiele zasad gramatycznych nie może się bez niej obejść? Zapraszamy na warsztaty fonetyczne i gramatyczne, podczas których opowiedziemy Wam o literze „i”: będziemy czytać i pisać po polsku, ćwiczyć wymowę miękkich dźwięków, dowiemy się, jak dzięki „i” w słowach pojawiają się nowe sylaby i zajmiemy się gramatyką (no tak, nasz ulubiony miejscownik 🙂 )
Warsztaty odbędą się ONLINE w środę, 26 czerwca o 18:15.
Prosimy o rejestrację pod adresem accent@polishforforeigners.com
Czekamy na zgłoszenia od Was, Waszych rodzin i przyjaciół do godziny 16:00, 24 czerwca.
*warsztaty odbędą się przy minimum 10 uczestnikach.


Spędzasz lato w Krakowie, a znudził Ci się już Rynek i Bulwary? Kraków ma do zaoferowania setki miejsc, gdzie można poczuć się jak na wakacjach, a o których nie słyszeli nawet sami krakowianie. Leśne tajemnice, Malediwy, opuszczony kamieniołom, nadzwyczajne ogrody – to tylko jedne z wielu atrakcji o których opowiemy na warsztatach. Nie czekaj, odkrywaj! 🙂
Kiedy? W czwartek 27.06 w godzinach 18:00-19:30.
Gdzie? W szkole Accent, ul. Kącik 6, Kraków.
Zapraszamy do zapisów pod adresem accent@polishforforeigners.com