Dwa razy w miesiącu oferujemy WSZYSTKIM naszym studentom dodatkowe warsztaty i spotkania takie jak:

WARSZTATY FONETYCZNE

Prowadzone przez naszą nauczycielkę – Asię Główczyńską, która jest wykwalifikowanym logopedą.
Asie wyćwiczy Twój język tak, że powiesz dobrze każde polskie słowo;-)

WARSZTATY KULINARNE

Prowadzone przez nasze nauczycielki, które lubią i potrafią gotować polskie potrawy. Wspólnie robimy pierogi, żurek, poznajemy kaszę itp. Jest pysznie, ciekawie i bardzo kreatywnie!

WIECZÓR GIER PLANSZOWYCH

Nauka przez zabawę dla dorosłych … i nie tylko! Często studenci przychodzą na warsztaty ze swoimi rodzinami – gramy, integrujemy się i …nawet nie wiesz kiedy – poznajesz nowe polskie słowa.

WARSZTATY ŚWIĄTECZNE

Boże Narodzenie, Wielkanoc – wspólnie świętujemy, poznajemy polskie tradycje. Na Boże Narodzenie dzielimy się opłatkiem i kosztujemy potraw wigilijnych, na Wielkanoc – dekorujemy koszyczek, robimy palmy i jemy BABY!

ANDRZEJKI i inne imprezy intergracyjne

W pubie, kawiarni, kinie, na mieście – razem i nie tylko po polsku. Możemy razem tańczyć, pić piwo, oglądać filmy – zapraszamy do wspólnej zabawy.

WYCIECZKI po Krakowie i rowerowe!

Nasza Asia – wykwalifikowany przewodnik ciekawie opowie o każdym zakątku Krakowa, a jeśli wolisz ruch – zapraszamy na wspólne wycieczki na rowerach.

Jeśli chcesz uczyć się więcej – zapraszamy do naszej strefy studenta!

Znajdziesz tutaj ciekawe prezentacje, dostęp do naszego kanału edukacyjnego, ćwiczenia do pobrania.
Chcesz jeszcze więcej? Zapisz się na kurs, a otrzymasz dostęp do zamkniętej strefy tylko dla uczniów Accent School of Polish.

ZAPRASZAMY do słuchania, oglądania i subskrybowania naszego NOWEGO KANAŁU EDUKACYJNEGO!

A w nim: ciekawe filmiki na wesoło i na poważnie, prezentacje problemów gramatycznych – dla początkujących i bardziej zaawansowanych.
LUBICIE TO?;-)