Kursy dla firm

Accent School of Polish dla Firm oferuje:

 • kursy grupowe i lekcje indywidualne
 • zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania
 • naukę języka ogólnego oraz kursy specjalistyczne

Przykładowe programy dla Twoich pracowników:

podstawy-polskiego-dla-obcokrajowcow-krakow-accent

„Survival Polish”

program oparty na podstawowych sytuacjach komunikacyjnych   w języku polskim, przeznaczony dla osób początkujących

intensywny-polski-dla-obcokrajowcow-krakow-accent-polski-x

„Total Immersion”

bardzo intensywny kurs połączony z pakietem kulturalnym realizowany na dowolnym poziomie zaawansowania znajomości języka polskiego

polski-biznes-dla-obcokrajowcow-krakow-accent-x

„Polish at Work”

program przybliżający podstawy komunikacji w biurze, zagadnienia dotyczące języka biznesu z elementami słownictwa branżowego         
(np. z zakresu handlu, informatyki, medycyny)

W ramach kursu zapewniamy:

– wstępną analizę potrzeb Klienta

– przygotowanie autorskiego programu nauczania

– dodatkowe materiały dydaktyczne

– mailowy kontakt z nauczycielem

– darmowe spotkania (raz w miesiącu) np. warsztaty fonetyczne, wieczory z kulturą polską, klub filmowy

– raporty postępów dla ucznia lub / i certyfikaty na zakończenie kursu

– możliwość przenoszenia terminu lekcji i odwoływania lekcji na ustalonych w umowie warunkach (rozliczenie na podstawie przeprowadzonej, nie planowanej ilości spotkań w miesiącu)

Zaufali nam między innymi:

Certyfikat Quality Alliance

Z dumą prezentujemy certyfikat uznawany przez PARP, przyznany nam po przejściu profesjonalnego audytu jakości!
To dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że nasze wysiłki w kształtowaniu językowych umiejętności naszych uczniów są doceniane i spełniają najwyższe standardy.
Nieustannie dążymy do tego, by nasza szkoła była miejscem, gdzie każdy może rozwijać swoje umiejętności językowe w przyjaznej i inspirującej atmosferze.

Dlaczego warto wybrać Accent School of Polish?

 • Zajęcia w dowolnej lokalizacji
  W zależności od potrzeb Klienta organizujemy kursy: w siedzibie Firmy, w szkole Accent School of Polish, a dla najbardziej zajętych proponujemy naukę w trybie e-learning.
 • Elastyczny grafik zajęć
  Zarówno indywidualne jak i grupowe zajęcia można przekładać na inne terminy podczas trwania kursu z jednodniowym wyprzedzeniem.

polish-courses-in-office-lekcje-polskiego-krakow-w-biurze_L

polish-courses-teachers-krakow-Ls

 • Zespół profesjonalnych lektorów
  Zatrudniamy tylko sprawdzonych nauczycieli  – otwartych,  zaangażowanych, motywujących.  Możemy pochwalić się zgranym zespołem kompetentnych lektorów, którzy niezmiennie współpracują z Accent School of Polish od lat. Są wśród nich poligloci, autorzy podręczników i programów autorskich. Wszyscy mają przygotowanie metodyczne do nauki języka polskiego jako obcego i doświadczenie w tym zakresie.
 • Indywidualne podejście do każdego ucznia
  Oferowane przez Accent School of Polish kursy oparte są  na zasadach partnerstwa. Program ustalamy indywidualnie w oparciu o potrzeby Klienta. Na bieżąco sprawdzamy nie tylko postępy uczniów, ale również poziom ich zadowolenia z zajęć.

  Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta.
  Oferujemy elastyczne terminy płatności.

polish-courses-lekcje-polskiego-dla-firm-krakow-accent

Opinie

Accent School of Polish
4.8
Na podstawie 123 opinii
powered by Google
Michael MartynovMichael Martynov
09:22 06 Apr 24
W tej szkole uczyłem się języka polskiego przez około rok. Naszą nauczycielką była Olga. Od razu widać, że dana osoba jest we właściwym miejscu. Wszystko jest dość rygorystyczne, ale z dobrym humorem i przykładami z życia wziętymi. Polecam naukę w grupie, a nie online.
Kettan AyoubKettan Ayoub
23:55 01 Feb 24
pozdrowienia dla Władimira
S L NS L N
09:22 12 Jan 24
Szkoła Accent znajduje się blisko przystanku tramwajowego, więc łatwo do niej dotrzeć. Nauczyciel jest dość interaktywnym i przyjemnym sposobem na zapoznanie się z tym językiem.
Rosana GomesRosana Gomes
17:28 11 Jan 24
Doskonała szkoła! Bardzo przyjazna atmosfera i świetne metody nauczania. Bardzo podobało mi się to doświadczenie i polecam je każdemu zainteresowanemu nauką języka polskiego.
Siarhei KakarekaSiarhei Kakareka
17:51 04 Jan 24
Nadzeya MishuravaNadzeya Mishurava
12:18 04 Jan 24
Dobra szkoła dla dowolnego poziomu znajomości języka polskiego od zera do egzaminów B1 i wyżej.
Marta CherlenyukMarta Cherlenyuk
13:40 12 Jun 23
Weronika jest bardzo pozytywną, energiczną nauczycielką, znajduje indywidualne podejście do każdego ucznia.Nasze lekcje były interesujące i zmotywowały mnie do dalszej nauki języka polskiego!
Elizabeth KolesnykElizabeth Kolesnyk
09:05 07 Jun 23
Bardzo lubię zajęcia w Accent School of Polish razem z nauczycielką Małgorzatą. Ja miałam A0 i poszłam na intensywnej kurs po 3 zajęcia w tygodnie i już teraz (za dwa miesiące od początku) pewnie mam A2. Wszystko jest jasne, przystępne i interesujące. Z całego serca polecam tę szkołę!
Ivanka SychakIvanka Sychak
13:45 11 Sep 20
Bardzo dobra szkoła językowa. Organizacja i przeprowadzenie zajęć na wyższym poziomie. Uwielbiam Pani Martę ! Szczerze polecam ! ♥
Wisł KrakowskiWisł Krakowski
18:11 06 Oct 17
Wspaniała szkoła. Nauczyłem się od A2 do poziomu B2 w dwa semestry. Wszystkie nauczycielki są kompetentne i niesamowicie miłe. A Pani Dyrektor jest najmilsza =)
js_loader

Nasza
 • lojalność
 • zaangażowanie
 • staranność
 • niezawodność
wyróżnia nas!

Liczy się Twoja satysfakcja! Poznaj naszych menadżerów:

Bardzo się cieszę, że pracuję wśród utalentowanych, entuzjastycznych i zaangażowanych osób. Accent to szkoła profesjonalistów, którzy podchodzą indywidualnie do każdego studenta. Sama także uczę się polskiego, wiec chętnie podzielę się z Wami wszystkimi sztuczkami i trikami ułatwiającymi zarówno adaptację w nowym kraju, jak i naukę języka. Nasz zespół odpowie na wszystkie pytania i zaoferuje najbardziej odpowiedni kurs :)

Ksenia Agonen

Office Manager

Język rosyjski  ——————————

Język angielski  ————————

Język polski  —————

+48 690 333 279

Praca w drużynie osób tak oddanych swojemu powołaniu, wspierających gości z zagranicy w czasie ich pobytu w Polsce, to naprawdę wielkie szczęście. Lubię dni, kiedy dużo się dzieje. Podoba mi się możliwość spotykania ludzi z tak wielu krajów i wielu kultur. Cieszę się, że mogę wciąż uczyć się nowych rzeczy od całego zespołu a także dzielić się swoim doświadczeniem.a

a

Danuta Tracz

Danauta Tracz

Office Manager

Język polski  ——————————

Język angielski  ————————

Język rosyjski  ————

+48 665 669 663
+48 12 656 75 68

W swojej pracy najbardziej cenię sobie wspaniałą atmosferę oraz relacje ze studentami z różnych części świata, środowisk i kultur. Każdy dzień spędzony tutaj niesie za sobą nowe wyzwania i inspiracje, dlatego jest jedyny i niepowtarzalny.

a

a

Iwona Gach

Office Manager

Język polski  ——————————

Język angielski  ————————

+48 665 669 663
+48 12 656 75 68

Sama nie tak dawno uczyłam się języka polskiego w szkole językowej i pamiętam, jak ważna była wtedy dla mnie atmosfera zajęć. Szkoła Accent to nie tylko sale edukacyjne, podręczniki, zadania domowe… To przestrzeń, gdzie chcesz spędzać czas. Lektorzy i studenci szkoły Accent stworzyli prawdziwą społeczność podobnie myślących osób, którzy naprawdę lubią to co robią. W szkole Accent każdy dzień jest inny, więc nie ma mowy o nudzie! A to wszystko dzięki osobom, które tu przychodzą.

Elena Szarowa

Office Manager

Język rosyjski  ——————————

Język angielski  ———————

Język polski  ——————

+48 665 669 663