faq-banner-pl-asop-03

Napisz do nas jeśli masz pytania

intensive-polish-courses-polish-for-foreingers-en-workout
Close

Jeśli nie znajdujesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie, zadaj je nam od razu.

Jak mogę zapisać się na kurs?

Najlepiej poprzez formularz rejestracyjny, który znajduje się na naszej stronie internetowej. (link do formularza) Można tego dokonać również w naszym biurze, a nawet przez telefon. Ostateczna rezerwacja miejsca na kursie następuję po wpłaceniu zadatku 500 zł – kurs trymestralny, 250 zł – kurs miesięczny

Ile muszę mieć lat aby zapisać się na kurs?

Nasze kursy językowe nie mają granic wiekowych. Nasi najmłodsi studenci mieli nawet 3 lata :-) mamy dla nich specjalny program nauki języka polskiego poprzez zabawę.

W jakich godzinach odbywają się zajęcia?

Kursy odbywają się w godzinach porannych jak i popołudniowych oraz wieczornych.

Kursy miesięczne intensywne (link) zazwyczaj organizowane są przed południem, kursy trymestralne (link) – rano lub wieczorem. Kursy indywidualne (link) – w godzinach zaproponowanych przez uczniów,

W jaki sposób szkoła Accent pomaga w zdobyciu wizy?

Jako szkoła wydajemy list do ambasady – Admission Letter, który jest zaświadczeniem potwierdzającym zapisanie się na kurs.  Są tam informacje o wybranym kursie, jego terminach, poziomie, częstotliwości zajęć oraz o kwocie jaka została wpłacona w ramach kursu  – zwykle jest to zaliczka  500 PLN) Otrzymanie listu – zaświadczenia zwykle pomaga w zdobyciu wizy, nie daje jednak gwarancji, że każdy zapisujący się na kurs ją otrzyma. Proszę pamiętać, że wpłacona zaliczka jest BEZZWTRONA!

W jakim języku prowadzone są zajęcia?

Zajęcia prowadzimy TYLKO w języku polskim – jest to najlepszy sposób aby najszybciej nauczyć się języka. Oczywiście w ekstremalnych sytuacjach używamy języka angielskiego lub innego, w którym porozumiewają się uczniowie. Sprawy organizacyjne omawiane są w języku angielskim (w biurze i z nauczycielem)

Czy musimy kupować podręcznik?

Podręcznik nie jest wliczony w cenę kursu, aczkolwiek nie zawsze jest on wymagany. Większość materiałów przekazuje nauczyciel.

Na jakich poziomach odbywają się kursy?

Kursy odbywają się na każdym poziomie znajomości języka polskiego (A0 – C2 – tu link do opisów poziomów) Przed przystąpieniem do kursu przeprowadzamy testy kwalifikacyjne, dzięki którym możemy wybrać dla Państwa grupę na odpowiednim poziomie zaawansowania.

Z jakich krajów są studenci w Accent School of Polish?

Nasza szkoła jest otwarta na studentów z całego świata. Odwiedziły nas osoby już z blisko 80 różnych krajów!

Jakie formy płatności akceptujecie?

Najprościej zapłacić  przez naszą stronę www (link do płatności on line)

Płatności można dokonywać na konto bankowe w złotówkach, euro i w dolarach amerykańskich; w biurze szkoły można płacić gotówką w złotówkach i w euro lub kartą kredytową.

Do kiedy muszę zapisać się na kurs?

Nie warto odkładać zapisów na ostatnią chwilę, ponieważ ich zainteresowanie jest bardzo dużo i często brakuje miejsc. W wypadku gdy na konkretnym kursie są jeszcze wolne miejsca, zapisów można dokonywać nawet w dniu rozpoczęcia kursu.

Jak dojechać do Waszej szkoły?

Szkoła języka polskiego Accent mieści się przy ulicy Kącik 6 w dzielnicy Podgórze, zaraz obok Placu Bohaterów Getta i niedaleko Fabryki Schindlera. Z centrum można dojechać do nas tramwajami numer 3, 13, 17, 19, 24 i 69. (mapa)

Jak mogę zapłacić za kurs?

Tutaj (link do płatności on line)


Opłaty za kurs można dokonać na kilka sposobów: gotówką lub kartą kredytową w naszym biurze, przelewem bankowym na konto w PLN, przelewem bankowym na konto w EURO (dane do przelewu poniżej), można zapłacić również za pośrednictwem WesternUnion lub MoneyGram.

Bardzo się cieszę, że pracuję wśród utalentowanych, entuzjastycznych i zaangażowanych osób. Accent to szkoła profesjonalistów, którzy podchodzą indywidualnie do każdego studenta. Sama także uczę się polskiego, wiec chętnie podzielę się z Wami wszystkimi sztuczkami i trikami ułatwiającymi zarówno adaptację w nowym kraju, jak i naukę języka. Nasz zespół odpowie na wszystkie pytania i zaoferuje najbardziej odpowiedni kurs :)

a

Ksenia Agonen  Office Manager

Język rosyjski  ——————————

Język angielski  ————————

Język polski  —————

+48 690 333 279

Praca w drużynie osób tak oddanych swojemu powołaniu, wspierających gości z zagranicy w czasie ich pobytu w Polsce, to naprawdę wielkie szczęście. Lubię dni, kiedy dużo się dzieje. Podoba mi się możliwość spotykania ludzi z tak wielu krajów i wielu kultur. Cieszę się, że mogę wciąż uczyć się nowych rzeczy od całego zespołu a także dzielić się swoim doświadczeniem.a

a

Danuta Tracz

Danauta Tracz Office Manager

Język polski  ——————————

Język angielski  ————————

Język rosyjski  ————

+48 665 669 663
+48 12 656 75 68

W swojej pracy najbardziej cenię sobie wspaniałą atmosferę oraz relacje ze studentami z różnych części świata, środowisk i kultur. Każdy dzień spędzony tutaj niesie za sobą nowe wyzwania i inspiracje, dlatego jest jedyny i niepowtarzalny.A

a

a

Iwona Gach

Iwona Gach Office Manager

Język polski  ——————————

Język angielski  ————————

+48 665 669 663
+48 12 656 75 68

Sama nie tak dawno uczyłam się języka polskiego w szkole językowej i pamiętam, jak ważna była wtedy dla mnie atmosfera zajęć. Szkoła Accent to nie tylko sale edukacyjne, podręczniki, zadania domowe… To przestrzeń, gdzie chcesz spędzać czas. Lektorzy i studenci szkoły Accent stworzyli prawdziwą społeczność podobnie myślących osób, którzy naprawdę lubią to co robią. W szkole Accent każdy dzień jest inny, więc nie ma mowy o nudzie! A to wszystko dzięki osobom, które tu przychodzą.

Elena Szarowa Office Manager

Język rosyjski  ——————————

Język angielski  ———————

Język polski  ——————

+48 665 669 663

Poniżej znajdą Państwo dane do przelewu.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Dane do przelewu w PLN

Accent School of Polish KATARZYNA ROŚ

account number: 47 1140 2017 0000 4702 1178 7290

IBAN    PL  47 1140 2017 0000 4702 1178 7290

SWIFT /BIC – BREXPLPWMUL

Name of the bank: BRE Bank SA, al.Piłsudskiego 3, 90 – 368 Łódź

Dane do przelewu w EURO

Accent School of Polish KATARZYNA ROŚ

account number: 14 1140 2017 0000 4012 0150 3283

IBAN: PL  14 1140 2017 0000 4012 0150 3283

SWIFT /BIC – BREXPLPWMUL

Name of the bank: BRE Bank SA, al.Piłsudskiego 3, 90 – 368 Łódź