KURSY DLA DZIECI

Kurs polskiego, połączony z zabawą.

Tylko bardzo małe grupy, krótki czas trwania zajęć
program opracowany z myślą o najmłodszych.

Dużo śpiewamy i rysujemy
bawimy się językiem polskim,
oglądamy polskie bajki.

KURSY DLA MŁODZIEŻY

polish-courses-for-youth-accent-krakow

Grupy tworzone wiekowo z uwzględnieniem poziomu znajomości języka polskiego i zainteresowań młodzieży. Nie ma czasu na nudę!

Specjalne programy dla obcokrajowców, mających problemy z językiem polskim w szkole! Wytłumaczymy każde zagadnienie, pomożemy przygotować się do sprawdzianu, nauczymy Cię poprawnie pisać po polsku!

Kursy wakacyjne intensywne, koszt 980 zł. Płatność może być w 2 ratach: 500 i 480 zł.
● grupa 4-5 osób: 40 lekcji (3 lekcje dziennie)
● grupa 3 uczniów: 30 lekcji (2 lekcje dziennie)
● Zajęcia od poniedziałku do piątku od 9.30. Uwaga: 1 lekcja – 45 minut. Cena kursu obejmuje lekcje mistrzowskie raz w tygodniu (online)

Nasza
  • lojalność
  • zaangażowanie
  • staranność
  • niezawodność
wyróżnia nas!

Liczy się Twoja satysfakcja! Poznaj naszych menadżerów:

Bardzo się cieszę, że pracuję wśród utalentowanych, entuzjastycznych i zaangażowanych osób. Accent to szkoła profesjonalistów, którzy podchodzą indywidualnie do każdego studenta. Sama także uczę się polskiego, wiec chętnie podzielę się z Wami wszystkimi sztuczkami i trikami ułatwiającymi zarówno adaptację w nowym kraju, jak i naukę języka. Nasz zespół odpowie na wszystkie pytania i zaoferuje najbardziej odpowiedni kurs :)

Ksenia Agonen

Office Manager

Język rosyjski  ——————————

Język angielski  ————————

Język polski  —————

+48 690 333 279

Praca w drużynie osób tak oddanych swojemu powołaniu, wspierających gości z zagranicy w czasie ich pobytu w Polsce, to naprawdę wielkie szczęście. Lubię dni, kiedy dużo się dzieje. Podoba mi się możliwość spotykania ludzi z tak wielu krajów i wielu kultur. Cieszę się, że mogę wciąż uczyć się nowych rzeczy od całego zespołu a także dzielić się swoim doświadczeniem.a

a

Danuta Tracz

Danauta Tracz

Office Manager

Język polski  ——————————

Język angielski  ————————

Język rosyjski  ————

+48 665 669 663
+48 12 656 75 68

W swojej pracy najbardziej cenię sobie wspaniałą atmosferę oraz relacje ze studentami z różnych części świata, środowisk i kultur. Każdy dzień spędzony tutaj niesie za sobą nowe wyzwania i inspiracje, dlatego jest jedyny i niepowtarzalny.

a

a

Iwona Gach

Office Manager

Język polski  ——————————

Język angielski  ————————

+48 665 669 663
+48 12 656 75 68

Sama nie tak dawno uczyłam się języka polskiego w szkole językowej i pamiętam, jak ważna była wtedy dla mnie atmosfera zajęć. Szkoła Accent to nie tylko sale edukacyjne, podręczniki, zadania domowe… To przestrzeń, gdzie chcesz spędzać czas. Lektorzy i studenci szkoły Accent stworzyli prawdziwą społeczność podobnie myślących osób, którzy naprawdę lubią to co robią. W szkole Accent każdy dzień jest inny, więc nie ma mowy o nudzie! A to wszystko dzięki osobom, które tu przychodzą.

Elena Szarowa

Office Manager

Język rosyjski  ——————————

Język angielski  ———————

Język polski  ——————

+48 665 669 663