Kurs przygotowujący do egzaminu B1

Kurs przygotowujący do egzaminu państwowego B1 jest przeznaczony dla osób, które już są na
poziomie B1 i chcą przygotować się do egzaminu.
Sprawdź swój poziom polskiego – wypełni nasz darmowy test!

intensive-polish-courses-polish-for-foreingers-l1_01

Kurs składa się z 32 godzin dydaktycznych zajęć z zakresu umiejętności sprawdzanych we wszystkich częściach egzaminu certyfikatowego.

Nasza szkoła organizuje kursy w szkole oraz online. Lekcje prowadzą doświadczeni lektorzy.

Każdy kurs dostosowany jest do potrzeb konkretnej grupy, jednak głównie ćwiczone są sprawności pisania, typowe dla egzaminu ćwiczenia z gramatyki, sprawdzające słownictwo, koncentrujemy się również na sprawności mówienia, ale pod kątem typowych dla egzaminu zadań, uczniowie ćwiczą również słuchanie i czytanie ze zrozumieniem.

Kurs kończy się egzaminem próbnym – umiejętność poradzenia sobie z presją czasu też jest dużym wyzwaniem.

W cenie kursu oferujemy:

– określoną liczbę godzin lekcyjnych

– zajęcia dydaktyczne oraz próbny egzamin

– dodatkowe konsultacje z nauczycielem

– GWARANCJĘ ZAPISU NA EGZAMIN W KRAKOWIE

– materiały dydaktyczne opracowane przez naszych lektorów

– kawa, herbata – zawsze kiedy masz ochotę!

– raport z postępów i certyfikat na zakończenie kursu

– dostęp do strefy studenta na stronie www (link do strefy) z dodatkowymi materiałami do nauki, blogiem z ciekawymi informacjami dla studentów

LEKCJE online lub w szkole!


 • Terminy
 • 18.09.2023-17.11.2023
 • online / w szkole
 • Ilość godzin
 • 32 godziny lekcyjne (45 min)
 • grupa 5-10 studentów

 • Cena
 • 829zł
 • Zaliczka przy zapisie: 500ZŁ!
  Możliwa płatność w ratach. 500 + 329

 • Zajęcia
 • Kurs weekendowy zazwyczaj zaczyna się miesiąc przed egzaminem, 6 lekcji po 4 godziny dydaktyczne (180min) każda, zajęcia w soboty i niedziele.
 • Kurs z zajęciami 2 razy w tygodniu (90min) zaczynamy 2 miesiące przed egzaminem.

Więcej informacji na temat egzaminu, certyfikatu i zapisów na oficjalnej stronie:
https://certyfikatpolski.pl/

Dni wolne od zajęć:

Wielkanoc

Święto Pracy oraz Święto Konstytucji 3 Maja

Boże Ciało

Wniebowzięcie NMP

Wszystkich Świętych

Dzień Niepodległości

Boże Narodzenie oraz Nowy Rok

I am now at this school and I am glad to be there.The teachers are very good and more like friends. And even the secretaries are nice, because if it´s cold you will get a hot coffe or tea =)=)
 

Katharina from Germany

Byłem w Krakowie po raz dziewiąty i zmeniłem szkołę. Nie pożałowałem moją decyzję. Ta mała szkoła znajduje się na Placu Bohaterów Getta naprzeciwko Każimirzu w pobliżu Starego Miasta nad Wisłą i jest szybko osiągalny tramwajem lub pieszo. Nauczycielki i dziewczyny w biurze pomogały grzeczny i niebiurokratyczny. Na lekcjach mieliśmy zawsze przyjemność i mimowolny nauczyliśmy. Dla tego cieszę się na następny pobyt w Krakowie. To będzie na Wielkanoc w tym roku.
 

Hannes Sturm Eberswalde from Germany

Absolutely the best place to learn polish! Perfect blend of friendliness and professionalism
 

Caroline from United Kingdom

Bardzo dobra szkola, polecam. Nauczyciele sa fajne, wesole, bardzo madre pedagogdzy. Zajecia zawsze interesujace i pelne nowej informacji. Zostali tylko przyjemni wspomnienia. Dziekuje!!! :)
 

Alexandra from Ukraine

I’ve been studying at Accent School of Polish for about 3 years and have been really very happy. The classes have been great and I feel like I’ve made a lot of progress. But also, the atmosphere of the school is really wonderful-always very welcoming and helpful. It’s a pleasure to go every week.
 

Glen from United States

I think, here is the best Polish school in Krakow! school staffs, teachers are outstanding! very cozy and relax to study!

Dan from Japan

Great school! I’ve been to different language schools in a number of countries, and this one is definitely one of the best. The teachers are very kind and patient and know how to make learning a language fun. I also really appreciate the small groups and the attempts to find a right group (both schedule and level-wise) for everyone. The activities they organize are fun too :-) I’d really recommend this school to anyone.

Paul from Netherlands

Im Sommer 2015 besuchte ich einen Sommerkurs für 1,5 Wochen. Es war eine tolle Erfahrung, weil die Lehrerinnen freundlich, kompetent und geduldig waren. Die Lehrmethoden waren abwechslungsreich aber effizient. Außerdem nahm ich an einem abendlichen Koch-Event teil, welches sehr gut organisiert war. Das Essen war sehr lecker und es war eine gute Gelegenheit neue Leute kennenzulernen.Ich kann diese Schule nur weiterempfehlen, wenn man Polnisch in Krakau lernen möchte

Mary from Germany

Skontaktuj się z nami – czekamy!

Nasz zespół jest naszym największym atutem: zawsze chętnie pomoże. Jeśli masz jakieś pytania, potrzebujesz więcej informacji – napisz do nas lub zadzwoń!

Szczegółowy grafik zajęć i propozycję konkretnej grupy otrzymasz jak tylko poznamy Twój poziom zaawansowania i termin, w którym chcesz rozpocząć kurs.

Bardzo się cieszę, że pracuję wśród utalentowanych, entuzjastycznych i zaangażowanych osób. Accent to szkoła profesjonalistów, którzy podchodzą indywidualnie do każdego studenta. Sama także uczę się polskiego, wiec chętnie podzielę się z Wami wszystkimi sztuczkami i trikami ułatwiającymi zarówno adaptację w nowym kraju, jak i naukę języka. Nasz zespół odpowie na wszystkie pytania i zaoferuje najbardziej odpowiedni kurs :)

Ksenia Agonen  Office Manager

Język Rosyjski  ——————————

Język Angielski  ————————

Język Fiński  —————

Język Polski  —————

+48 690 333 279

Praca w drużynie osób tak oddanych swojemu powołaniu, wspierających gości z zagranicy w czasie ich pobytu w Polsce, to naprawdę wielkie szczęście. Lubię dni, kiedy dużo się dzieje. Podoba mi się możliwość spotykania ludzi z tak wielu krajów i wielu kultur. Cieszę się, że mogę wciąż uczyć się nowych rzeczy od całego zespołu a także dzielić się swoim doświadczeniem.

Danuta Tracz

Danauta Tracz Office Manager

Język Polski  ——————————

Język Angielski  ————————

Język Rosyjski  ————

+48 665 669 663
+48 12 656 75 68

W swojej pracy najbardziej cenię sobie wspaniałą atmosferę oraz relacje ze studentami z różnych części świata, środowisk i kultur. Każdy dzień spędzony tutaj niesie za sobą nowe wyzwania i inspiracje, dlatego jest jedyny i niepowtarzalny.

Iwona Gach

Iwona Gach Office Manager

Język Polski  ——————————

Język Angielski  ————————

+48 665 669 663
+48 12 656 75 68

Jako osoba lubiąca zmiany i wyzwania – praca w Accent School of Polish jest dla mnie zdecydowanie satysfakcjonująca. Tutaj każdy dzień jest inny, lecz każdy jest pełen nowych pomysłów, inspiracji i ciekawych spotkań!

Weronika Grabka Office Manager

Język Polski  ——————————

Język Angielski  ————————

Język Rosyjski  —————

+48 665 669 663