Polish courses Polnish Kursy polskiego dla obcokrajowców

Kursy egzaminacyjne

Kurs egzaminacyjny przygotowuje do Panstwowego Egzaminu Certyfikatowego z języka polskiego jako obcego.
Szczególowe informacje na temat egzaminu, procedur zgłoszeniowych i kosztów uzyskać można w sekretariacie Państwowej Komisji Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego lub na stronie internetowej www.buwiwm.edu.pl/certyfikacja

Kurs egzaminacyjny przeznaczony jest dla osób, które są na odpowiednim poziomie językowym. W zależnosci od egzaminu jest to poziom B1, B2 lub C2. Wszystkim zainteresowanym proponujemy wiec bezpłatny test, sprawdzający stopień zaawansowania znajomości języka polskiego
Podkreślamy, że jest to kurs, w czasie którego koncentrujemy sie na ćwiczeniu technik zdawania sprawności językowych (gramatyka, pisanie, czytanie, mówienie i rozumienie ze słuchu) testowanych na egzaminie.
Celem kursu nie jest więc doskonalenie poziomu znajomości języka, lecz odpowiednie przygotowanie do pozytywnego zdania testów!
Można uczestniczyć w zajęciach egzaminacyjnych, a równolegle korzystać z naszej oferty kursów ogólnych.

* Na zakończenie zajęć Uczniowie zdają probny egzamin certyfikatowy, przygotowany przez Dyrektora Metodycznego.
* Kursy egzaminacyjne organizujemy w ciagu roku szkolnego, jak również w okresie wakacyjnym. Obecnie przygotowywujemy do egzaminu, który odbędzie się w lipcu 2008.
* Terminy i częstotliwość spotkań oraz dlugość trwania kursu ustalane sa według potrzeb zgłaszających sie Kursantów.
* Pośredniczymy w zapisach na egzamin.

Accent News

DŁUGI WEEKEND MAJOWY!

Informujemy, że od 30 kwietnia do 4 maja nasza szkoła będzie nieczynna. Zapraszamy od poniedziałku 5 maja. Życzymy dużo odpoczynku!

NOWE KURSY DLA POCZĄTKUJĄCYCH JUŻ OD 6 MAJA!

Intensywny i super intensywny miesięczny kurs dla początkujących startuje 6 maja! Zapisz się już dziś!