Polish courses Polnish Kursy polskiego dla obcokrajowców

Kursy egzaminacyjne

Kurs egzaminacyjny przygotowuje do Panstwowego Egzaminu Certyfikatowego z języka polskiego jako obcego.
Szczególowe informacje na temat egzaminu, procedur zgłoszeniowych i kosztów uzyskać można w sekretariacie Państwowej Komisji Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego lub na stronie internetowej www.buwiwm.edu.pl/certyfikacja

Kurs egzaminacyjny przeznaczony jest dla osób, które są na odpowiednim poziomie językowym. W zależnosci od egzaminu jest to poziom B1, B2 lub C2. Wszystkim zainteresowanym proponujemy wiec bezpłatny test, sprawdzający stopień zaawansowania znajomości języka polskiego
Podkreślamy, że jest to kurs, w czasie którego koncentrujemy sie na ćwiczeniu technik zdawania sprawności językowych (gramatyka, pisanie, czytanie, mówienie i rozumienie ze słuchu) testowanych na egzaminie.
Celem kursu nie jest więc doskonalenie poziomu znajomości języka, lecz odpowiednie przygotowanie do pozytywnego zdania testów!
Można uczestniczyć w zajęciach egzaminacyjnych, a równolegle korzystać z naszej oferty kursów ogólnych.

* Na zakończenie zajęć Uczniowie zdają probny egzamin certyfikatowy, przygotowany przez Dyrektora Metodycznego.
* Kursy egzaminacyjne organizujemy w ciagu roku szkolnego, jak również w okresie wakacyjnym. Obecnie przygotowywujemy do egzaminu, który odbędzie się w lipcu 2008.
* Terminy i częstotliwość spotkań oraz dlugość trwania kursu ustalane sa według potrzeb zgłaszających sie Kursantów.
* Pośredniczymy w zapisach na egzamin.

Accent News

ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!

Informujemy, że od czwartku 17 kwietnia do poniedziałku 21 kwietnia nasza szkoła będzie nieczynna. Zapraszamy na zajęcia od wtorku 22 kwietnia. 

NOWY KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH JUŻ ROZPOCZĘTY!

Intensywny, miesięczny kurs dla początkujących.  Jeszcze można dołączyć do grupy!